Korzyści

Korzyści
dla Twojego biznesu

Dzięki naszemu -letniemu doświadczeniu w branży home delivery wiemy jak zadbać o stabilność i rozwój Twojego biznesu. Oferujemy Ci obsługę logistyczną, która nie tylko będzie odpowiedzią na potrzeby Twoich klientów, ale która umożliwi Ci skupienie się na głównym profilu Twojej działalności.

Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu zapoznania Cię ze szczegółową ofertą dopasowaną do skali i specyfiki Twojego biznesu.

Nawiąż współpracę
Zadowoleni pracownicy biznesowi
Ogólnopolska sieć dystrybucyjna

Nie potrzebujesz własnych aut i magazynów, by posiadać własną sieć dystrybucyjną. Z naszym doświadczeniem i zasobami, możesz być wszędzie tam, gdzie są Twoi klienci.

Dbałość o Twój wizerunek

Niezawodna flota aut marki Mercedez-Benz (wiek nie przekracza 2 lat), to nie tylko mniejsza ilość awarii, ale i dbałość o wizerunek Twoich dostaw.

Spadek ilości reklamacji

Poza profesjonalnymi szkoleniami i realizacją, dbamy o dokumentację zdjeciową usługi pozwalającą na dokładną analizę zasadności zgłoszeń reklamacyjnych.

Stała opieka i monitoring

Dzięki ciągłej kontroli jakości Twoich zleceń, a także wsparciu dedykowanego opiekuna klienta, gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie i najkrótszy czas reakcji.

Zmniejszenie interakcji z klientami

Od momentu zakupu zajmujemy się kontaktem z klientem informując go o statusie i przebiegu dostawy, umożliwiając Ci skupienie się na prowadzeniu swojego biznesu.

Realne zwiększenie sprzedaży

Dzięki oferowanej jakości oraz poszerzeniu Twojej oferty o profesjonalne montaże, zwiększamy szanse na podjęcie decyzji zakupowej przez klienta w Twoim sklepie.

 • 89% klientów

  oczekuje wniesienia zakupionych mebli lub sprzętu RTV/AGD
  przy dostawie.

  Źródło: Gemius (Raport "E-commerce w Polsce 2020")

 • 76% klientów

  woli powierzyć instalację kuchenki gazowej fachowcom.

  Źródło: Gemius (Raport "E-commerce w Polsce 2020")

 • 61% klientów

  woli powierzyć podłączenie do instalacji wodno-kanalizacyjnej fachowcom.

  Źródło: Gemius (Raport "E-commerce w Polsce 2020")

 • 54% klientów

  deklaruje, że dostępność montażu lub instalacji RTV/AGD przy dostawie jest czynnikiem decydującym o wyborze sklepu.

  Źródło: Gemius (Raport "E-commerce w Polsce 2020")

 • 44% klientów

  deklaruje, że dostawa w przeciągu 24 godzin skłania do częstszych zakupów on-line.

  Źródło: Gemius (Raport "E-commerce w Polsce 2020")

 • 34% klientów

  wybiera sprzedawcę na podstawie wcześniejszych, pozytywnych doświadczeń.

  Źródło: Gemius (Raport "E-commerce w Polsce 2020")

 • 25% klientów

  woli powierzyć montaż mebli fachowcom.

  Źródło: Gemius (Raport "E-commerce w Polsce 2020")

Zespół pracowników Expert

Korzyści
dla Twoich Klientów

Mamy wszystko czego potrzebują Twoi klienci i wiemy jak sprawić, by wracali do Ciebie z radością! Badania przeprowadzone przez Gemius, jednoznacznie pokazują jakie są ich wymagania, potwierdzając, że usługi EXPERT są dokładnie tym czego oczekują.

Nasze dostawy, to nie tylko kompleksowa obsługa idąca w zgodzie z ich potrzebami. To przede wszystkim profesjonalny i bezpieczny serwis, dzięki któremu Twoi klienci mogą zapomnieć o problemach i skupić się na tym co dla nich istotne - radości korzystania z zamówionego produktu bezpośrednio po dostawie.

Terminowość doręczeń

Szanujemy czas Twoich Klientów. Dzięki nam mają oni pewność, że zamówiony produkt dotrze do nich zgodnie z zadeklarowanym terminem i bez zbędnych niespodzianek.

Wybór przedziału godzinowego

Dla jeszcze większej wygody, oferujemy wybór przedziału godzinowego realizacji usługi. Od teraz Twoi klienci mogą planować swój dzień wedle własnych preferencji.

Kompleksowa obsługa

Nie dostarczamy klientom problemów. Zamiast tego pozwalamy im cieszyć się zakupionym produktem od razu po zakończonej dostawie.

Stały kontakt i wsparcie

Dzięki systemowi notyfikacji sms i wsparciu naszego działu Call Center mamy pewność, że Twoi klienci zawsze będą na bieżąco z aktualnym statusem realizacji ich zleceń.

Bezpieczeństwo realizacji

Zatrudniamy tylko fachowców posiadających niezbędne uprawnienia, gwarantując poprawność najbardziej skomplikowanych instalacji i bezpieczeństwo klientów.

Płatność przy odbiorze

Zajmujemy się obsługą płatności za usługę oszczędzając Twój czas i gwarantując Twoim klientom wygodę płatności wtedy, kiedy tego oczekują.