Dotacje i fundusze unijne - EXPERT TRANSPORT

Przeprowadzenie prac badawczo-rozwojowych celem znaczącego ulepszenia procesu dostaw produktów w ramach usług logistycznych home delivery.

Przedmiotem projektu jest opracowanie innowacyjnych algorytmów sztucznej inteligencji, które zostaną wykorzystane do usprawnienia procesów wnioskodawcy zachodzących podczas obsługi klientów. Powstałe algorytmy pozwolą na zautomatyzowanie procesu związanego z zamawianiem kompleksowego transportu produktów ze sklepów stacjonarnych, przewidywanie optymalnego terminu oraz kosztu dostawy oraz bezpieczne przeprowadzanie i weryfikowanie procesu płatności, który aktualizować się będzie na bieżąco względem zmieniających się danych w czasie rzeczywistym.  

Celem projektu jest zwiększenie efektywności procesu obsługi klientów, poprzez wprowadzenie innowacyjnych algorytmów opartych na sztucznej inteligencji. 

Projekt jest współfinansowany w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. 

  • Oś priorytetowa II: Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I 
  • Działanie 2.3 Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw 
  • Poddziałanie 2.3.2 Bony na innowacje dla MŚP
  • Beneficjent: EXPERT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 

  • Całkowita wartość projektu: 487 606,44 zł 
  • Wartość dofinansowania: 336 963,80 zł 
  • Okres realizacji: kwiecień 2021 – kwiecień 2022

Expert to zupełnie nowa jakość w zakresie logistyki.

Działamy od 2010 roku. Nasza firma ma siedzibę w Trójmieście, ale nasze usługi świadczymy też w dziewięciu innych aglomeracjach na terenie całej Polski. Od początku zdawaliśmy sobie sprawę, że chcąc osiągnąć sukces w biznesie, musimy postawić na wygodę i zadowolenie naszych Klientów. Dlatego pierwszym krokiem było stworzenie zespołu ambitnych i doświadczonych specjalistów, którzy gwarantują najwyższą jakość realizacji usług. Nawet najlepsi fachowcy potrzebują dobrego sprzętu. Zbudowaliśmy więc nowoczesną flotę pojazdów dostarczających szybko i sprawnie przesyłki najróżniejszej wielkości. Uprościliśmy też do minimum wszelkie formalności oraz stworzyliśmy standardy działania, dzięki którym zyskaliśmy ogromną sympatię i zaufanie naszych Klientów. Co jeszcze możemy dla Was zrobić?

Skontaktuj się z nami!

Magnacka 27, 80-180 Gdańsk - Kowale

Telefon: +48 58 500 85 01

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 17:00

Email: biuro@expert-transport.pl

Copyright © 2021 Expert sp. z o. o.